Rodinná dovolená v Čechách

Plánujete rodinnou dovolenou v Čechách a přemýšlíte, kam přesně byste chtěli jet? Máme pro vás tip na skvělé místo pro vaši dovolenou. Užijte si svoji dovolenou strávenou v krásném severočeském regionu. Čeká na vás rozmanitá krajina vybízející k procházkám a turistice a také samozřejmě známé a oblíbené jezero lákající ke koupání.

Krásná příroda a ideální místo ke koupání

Krásná příroda a ideální místo ke koupání, to vše vás čeká na vaší dovolené u Máchova jezera ubytování . Zarezervujte si proto co nejdříve pro vaši letní dovolenou jednu z našich sympatických a pohodlných chatek, kde vám je k dispozici společné sociální zařízení pro celou chatovou osadu a jídelna, ve které se můžete po dobu pobytu své dovolené stravovat.

ebook-hvezdne-bricho-za-6-tydnu-728x90-1495697956-1496178148-1500994616.jpg
Rodinná dovolená v Čechách
3 (60%)1