Pomůcka, která nesmí chybět!

ebook-hvezdne-bricho-za-6-tydnu-728x90-1495697956-1496178148-1500994616.jpg

Svítící obojky pro psy patří mezi výcvikové pomůcky, díky kterým máte vašeho čtyřnohého mazlíka pod kontrolou a to i tehdy, kdy ho jdete venčit za tmy, nebo na místech, kde to není příliš bezpečné z důvodu výskytu jiných plemen, které se na místo chodí venčit, nebo třeba zvýšeného provozu dopravních prostředků.

Estetika, praktičnost a zábava

Jde o výrobek, který je nejen hezký, ale je rovněž praktický a zábavný. Pásek s led diodami je k dostání v mnohých barvách a záleží na vás, co se vám líbí nebo k vašemu mazlíkovi hodí nejvíce. Dále jde o lehké a vodotěsné provedení, které zaručuje snadnou manipulaci a nulovou omezenost v nošení. Pokud přestane zářit, stačí vyměnit baterie a znovu jej lze neomezeně používat, kdykoliv to potřebujete. Zábava přijde ve chvíli, kdy budete moci ve tmě pozorovat mihotající se barvu podle toho, kde se bude váš mazlík nacházet.

Pomůcka, která nesmí chybět!
5 (100%)1