K práci to nejpohodlnější

Vyžadujete i Vy u své každodenní práce maximální pohodlí a bezstarostné návraty domů k rodině, aniž by Vás nepotkávala ustavičná bolest zad či křeče v nohách? Pracovní židle je to nejdůležitější, co by měl mít každý ve své práci a na čem by měl sedět. Učiňte tak i Vy a prokažte svému tělu to největší pohodlí. Zaručeně této koupě nebudete ve Vaší slibné budoucnosti ani trochu litovat.
 

Měkké provedení

Pro vaše drahocenné pozadí jen ten největší komfort. To je pravidlo, kterým by se měla řídit každá pracovní židle, která byla v minulosti vyrobena pro svého pána. Měkké provedení sedáku je neméně důležitá vlastnost těchto výrobků. Čím větší pohodlí zkušený zaměstnanec dostává, tím větší výsledky od něho jeho nadřízený smí očekávat. A o to tu jde především.

K práci to nejpohodlnější
3 (60%)1