Dajme im slovo

Poverili ste niekedy manžela alebo iného mužského člena domácnosti úlohou vybrať nábytok do detskej izby? Niektorí sa na to necítia, iní vyberú niečo len tak, aby sa nepovedalo, ale sú aj takí, ktorí dokážu prekvapiť svojou originalitou a kreativitou. Zariaďovanie domácností je síce doménou žien, to však zďaleka neznamená, že muži k tomu nemajú čo povedať.

Vedia sa dobre vžiť

Vážne to skúste. Opýtajte sa doma svojho drahého na nápady, keď budete rekonštruovať bývanie alebo kupovať nový byt. Ak sa nakoniec nič prevratné nedozviete, nehádžte flintu do žita a pokojne si pozvite odborníka. Bytový dizajnér či architekt dokážu nápady nielen chrliť, ale nakoniec aj realizovať. Obzvlášť, keď máte doma synov a potrebujete im zariadiť miestnosť, s ktorou budú nanajvýš spokojní, neváhajte prizvať odborníka mužského pohlavia. Nenadarmo sa totiž hovorí, že muži zostávajú deťmi navždy. Práve tieto profesie dokážu túto mužskú vlastnosť, ktorá mnohým ženám vadí, naplno využiť. Nebojte sa toho, určite nebudete sklamané, milé mamy a udržiavateľky rodinného krbu.

Dajme im slovo
4 (80%)1